home my webs my photos my vectors my videos downloads

Mail webing7@gmail.com

Downloads

Mozilla Názov programu: Mozilla Firefox

Popis programu:
Mozilla Firefox je plnohodnotný webový prehliadač. Vďaka Firefoxu môžete surfovať rýchlejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie, než s akýmkoľvek iným prehliadačom. Poskytuje takmer neobmedzené možnosti. Môžete ho vďaka rôznym doplnkom zmeniť takmer na nepoznanie, rozšíriť ho o zaujímavé funkcie a nástroje. Poskytuje prehliadanie na kartách, blokovanie vyskakujúcich okien, integrované vyhľadávanie, podporu záložiek, rýchlu inštaláciu a iné. Veľký dôraz sa kladie na bezpečnosť a súkromie.
Download Licencia: Freeware
Opera Názov programu: Opera Browser

Popis programu:
Opera je veľmi kvalitný prehliadač internetových stránok. Je rýchly, užívateľovi prístupný a zabezpečený prehliadač. Obsahuje množstvo funkcií, napr. manažér hesiel, predvádzanie obrázkov, priestorovú navigáciu, prispôsobiteľný vzhľad, manažér cookies, poštového klienta, vyhľadávanie, novú navigačnú lištu, blokovanie pop-up okien, možnosť prezerania na celú obrazovku, obľúbené položky a množstvo iných funkcií ...
Download Licencia: Freeware
Google Chrome Názov programu: Google Chrome

Popis programu:
Google Chrome je prehliadač, ktorý umožňuje používať Internet rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie. Jeho návrh je minimalistický, takže vôbec neprekáža. Základné funkcie prehliadača:
• Jednoduchá správa prehliadača.
• Jedno pole pre všetko.
• Miniatúry najpopulárnejších stránok.
• Skratky pre aplikácie.

Download Licencia: Freeware
ZPS Názov programu: Zoner Photo Studio

Popis programu:
Zoner Photo Studio je program pre najširšiu skupinu užívateľov digitálnych fotoaparátov a skenerov. Obsahuje všetko na spracovanie digitálnych fotografií vo všetkých krokoch: stiahnutie do počítača, automatické úpravy, odstránenie nedostatkov snímok, nástroje na jednoduchú archiváciu, ako aj rozsiahle možnosti zdieľania a publikovania fotografií. Podoba používateľského rozhrania je významným faktorom určujúcim komfort práce. Preto je taktiež rozhraniu venovaná veľká pozornosť s cieľom sprehľadnenia a zvýšenia používateľskej prívetivosti.
Download Licencia: Demo
Callisto Názov programu: Zoner Callisto

Popis programu:
Zoner Callisto 5 je univerzálny grafický editor na najširšie použitie. Súbor profesionálnych nástrojov na dosiahnutie výborných a skvelých výsledkov pri tvorbe tlačových dokumentov, plánikov a schém, ilustrácií i internetovej grafiky.
Prehľad nástrojov: grafika na najrôznejšie príležitosti, ilustrácie a grafické návrhy, plániky a schémy, grafika pre webové stránky, nízke systémové požiadavky.

Download Licencia: Shareware
PhotoFiltre Názov programu: PhotoFiltre

Popis programu:
Program PhotoFiltre Studio je síce veľkosťou malý, ale svojimi možnosťami veľký program pre rýchlu úpravu obrázkov a fotografií. Program disponuje štandardnými funkciami ako vkladanie textov, rozmazávanie, zaostrovanie, prevracanie, zmenšovanie a zväčšovanie atď. Veľkým plus programu je fakt že disponuje viac ako 100 filtrami ktoré môžete využiť pri tvorbe efektov pre vaše fotografie a obrázky. Program podporuje všetky základné grafické formáty a pre nekomerčné využitie je zadarmo.
Download Licencia: Freeware
Picassa Názov programu: Google Picasso

Popis programu:
Jednoduchý spôsob vyhľadávania, upravovania a zdieľania fotografií. Hlavné funkcie programu:
Spravuje fotografie na jednom mieste a nájde fotografie, na ktoré ste už zabudli, že ich máte. Eliminuje škrabance a fľaky, odstráni efekt červených očí, oreže a vykoná ďalšie úpravy. Vytvorí z fotografií film, koláže, prezentácie a ďalšie kombinácie. Bez problémov odovzdáva fotografie do webových albumov programu Picasa, aby sa mohli zdieľať s priateľmi, rodinou alebo celým svetom.

Download Licencia: Freeware
Thunderbird Názov programu: Mozilla Thunderbird

Popis programu:
Mozilla Thunderbird je poštový klient, ktorý robí elektronickú poštu bezpečnejšou, rýchlejšou a jednoduchšou než kedykoľvek predtým, s najlepšou implementáciou funkcií, akými sú inteligentné antispamové filtre, vstavaná kontrola pravopisu, podpora rozšírení a ešte oveľa viac. Thunderbird bol vyvíjaný od základov tak, aby podstatne zvýšil produktivitu jeho používateľov. To je dôvodom, prečo jednoduchšie dokončíte svoju prácu, bez problémov pri prehrabávaní sa v reklamách a nevyžiadanej pošte. Práca s poštou je efektívna a pohodlná, čo Thunderbird aj umožňuje.
Download Licencia: Freeware
FileZilla Názov programu: FileZilla Client

Popis programu:
FileZilla je výkonný open source FTP klient pre Windows. Bol navrhnutý s dôrazom na jednoduchosť ovládania a podporu čo najväčšieho množstva funkcií pri zachovaní rýchlosti a stability. Nastavenie programu je možno uložiť buď do registrov, ako je u programov vo Windows väčšinou obvyklé, alebo do XML súboru. Dostupný je i zdrojový kód programu. FilleZilla je programom vhodným tak pre nováčikov, tak pre skúsených užívateľov počítačov.
Download Licencia: Freeware
Corel Názov programu: CorelDRAW Graphics Suite

Popis programu:
CorelDRAW Graphics Suite je súbor profesionálnych programov pre prácu s vektorovou a taktiež bitmapovou grafikou. Nosnými aplikáciami balíku sú CorelDraw vektorový editor, ponúkajúci naozaj širokú paletu funkcií, vrátane nového integrovaného PowerTrace, ktorý dokáže s bitmapovej grafiky vytvoriť vektorovú, ďalším programom je síce menej známy, ale vysoko kvalitný rastrový editor Corel Photo and Paint, ktorého funkcie sú si blízke s jeho konkurentom Adobe Photoshop. Balík ďaľej obsahuje množstvo utilít, písiem, obrázkov.
Download Licencia: Shareware
hoto Story Názov programu: Microsoft Photo Story

Popis programu:
S týmto programom jednoducho a efektívne vytvoríte prezentácie z digitálnych fotografií. Jedným kliknutím myši môžete upraviť, orezať alebo otočiť obrázky či digitálne fotografie. K prezentáciám fotografií môžete pridať zaujímavé špeciálne efekty, zvukový doprovod či vlastné komentáre. Ďalej môžete k fotografiám pridať titulky a najrôznejšie popisky. Vďaka malej veľkosti súborov môžete prezentácie fotografií ľahko odoslať e-mailem či prezentovať na internete.
Download Licencia: Freeware